Hakkımızda

SİZE EN YAKIN
Elektronik Çözümler

Image
Image

Ne Yapıyoruz?

ONKAYA ELEKTRİK ELEKTRONİK PANO SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. , 1996 yılında Kaya Elektrik adı altında Kartal / İstanbul'da faaliyetine başlamıştır.

30.12.2001 tarihinde Ataşehir/İstanbul’da kendine ait yeni ofis ve atölyesinde seçkin kadrosuyla faaliyetine devam etmektedir. Firmamız her türlü elektrik ve elektronik panoları imal etmektedir. Bunun yanı sıra 2012 yılından bu yana elektronik alanında Ar-Ge faaliyetlerini de sürdüren firmamız, tasarlayıp ürettiği elektronik panoları 2014 yılında CEABYTE markası altında birleştirip piyasaya sunmuştur. Yine Ar-Ge merkezimiz tarafından geliştirilen MR kabin içi aydınlatma sistemini 2015 yılında DEK MR LIGHT markası altında toplayıp yurt içi ve yurt dışı pazarına çıkmıştır. Firmamız 2020 yılında kapsamlı bir AR-GE laboratuvarı kurmuştur.

Müşteri portföyümüz yoğunlukla Hastaneler, Fabrikalar, Oteller, Laboratuvarlar, Seralar, Tıbbi Cihaz Tedarikçi firmaları, Sondaj firmaları, Pompa ve Hidrofor firmalarıdır.   

Firmamız kurulduğu günden bugüne Siemens Healthineers firmasının Tıbbi Cihaz Enerji Panoları alanında tek ve ödüllü tedarikçisidir. Bu alanda yüksek tecrübe ve donanıma sahip firmamız daha sonra Canon Medical Sistemler Turkey A.Ş. firmasının Tıbbi Cihaz Enerji panolarını üretmeye başlamıştır. Ayrıca Tıbbi cihaz tedarikçi firmaların taleplerine hızlı ve kaliteli çözümler sağlamaktadır.

AR-GE merkezimizde bulunan ekipmanlarımız ve donanımlı mühendislerimiz ile müşterilerimizin isteklerini sağlayan gömülü sistem elektronik kart tasarım, donanım ve yazılımını yapmaktayız. Aynı zamanda hassas cihazlarda (özellikle tıbbi cihazlar) oluşan sorunlara yerinde yaptığımız ölçümler sayesinde çözüm sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin istek ve beklentilerini, tüm çalışanlarımızın etkin ve eğitimli katılımı ile sürekli olarak daha üst seviyelerde karşılama gayemiz artarak devam etmiştir ve edecektir.

0
Online Takip Edilen Sistemler
Image
0
Olumlu Geri Dönüşler
Image
0
Alanında Uzman Ekip
Image

Nasıl Çalışırız

Adım Adım Çalışma Prosesimizi Takip Edebilirsiniz

Faturalandırma
Faturalandırma
Bize hangi ürünün tamir edilmesi gerektiğini söyleyin. En iyi fiyatı alın.
Servis Planlama
Servis Planlama
Bize hangi ürünün tamir edilmesi gerektiğini söyleyin. En iyi fiyatı alın.
Onarım Süreci
Onarım Süreci
Bize hangi ürünün tamir edilmesi gerektiğini söyleyin. En iyi fiyatı alın.

Bütün Ürün ve Sistemler
En Güvenli Şekilde Hazırlanır

Yerinde Servis

Güvenli ve Risksiz Çalışma

Garantili İşçilik